Bejelentkezés

Ha már regisztráltál, csak lépj be!

Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad.

Regisztráció

Regisztrálj és élvezd az előnyöket:

  • Válassz több száz film és sorozat közül
  • Nézz élő tv-műsorokat számítógépen, táblagépen vagy okostelefonon

Első belépés a TV GO-ra

Rendszereink szerint már rendelkezel t-online.hu, t-email.hu vagy freemail.hu email címmel, vagy korábban Telekom szolgáltatás igénybevételéhez email címeddel regisztráltál már, így most nem kell regisztrálnod. Mivel még nem használtad a TV GO szolgáltatást emiatt a TV GO használatához kérjük, fogadd el a felhasználási feltételeket!

most
MOST

Töltés folyamatban!

  • 18:00-19:00 (16. szo.)
  • 19:00-20:00 (16. szo.)
  • 20:00-21:00 (16. szo.)
  • 21:00-22:00 (16. szo.)
  • 22:00-23:00 (16. szo.)
  • 23:00-00:00 (16. szo.)
  • 00:00-01:00 (17. vas.)
  • 01:00-02:00 (17. vas.)
  • 02:00-03:00 (17. vas.)
  • 03:00-04:00 (17. vas.)
  • 04:00-05:00 (17. vas.)
  • 05:00-06:00 (17. vas.)
  • 06:00-07:00 (17. vas.)
  • 07:00-08:00 (17. vas.)
  • 08:00-09:00 (17. vas.)
  • 09:00-10:00 (17. vas.)
  • 10:00-11:00 (17. vas.)
  • 11:00-12:00 (17. vas.)
  • 12:00-13:00 (17. vas.)
  • 13:00-14:00 (17. vas.)
  • 14:00-15:00 (17. vas.)
  • 15:00-16:00 (17. vas.)
  • 16:00-17:00 (17. vas.)
  • 17:00-18:00 (17. vas.)
  • 18:00-19:00 (17. vas.)
  • 19:00-20:00 (17. vas.)
  • 20:00-21:00 (17. vas.)
  • 21:00-22:00 (17. vas.)
  • 22:00-23:00 (17. vas.)
  • 23:00-00:00 (17. vas.)
  • 00:00-01:00 (18. h.)
  • 01:00-02:00 (18. h.)
  • 02:00-03:00 (18. h.)
  • 03:00-04:00 (18. h.)
  • 04:00-05:00 (18. h.)
  • 05:00-06:00 (18. h.)
  • 06:00-07:00 (18. h.)
  • 07:00-08:00 (18. h.)
  • 08:00-09:00 (18. h.)
  • 09:00-10:00 (18. h.)
  • 10:00-11:00 (18. h.)
  • 11:00-12:00 (18. h.)
  • 12:00-13:00 (18. h.)
  • 13:00-14:00 (18. h.)
  • 14:00-15:00 (18. h.)
  • 15:00-16:00 (18. h.)
  • 16:00-17:00 (18. h.)
  • 17:00-18:00 (18. h.)
  • 18:00-19:00 (18. h.)
  • 19:00-20:00 (18. h.)
  • 20:00-21:00 (18. h.)
  • 21:00-22:00 (18. h.)
  • 22:00-23:00 (18. h.)
  • 23:00-00:00 (18. h.)
  • 00:00-01:00 (19. k.)
  • 01:00-02:00 (19. k.)
  • 02:00-03:00 (19. k.)
  • 03:00-04:00 (19. k.)
  • 04:00-05:00 (19. k.)
  • 05:00-06:00 (19. k.)
  • 06:00-07:00 (19. k.)
  • 07:00-08:00 (19. k.)
  • 08:00-09:00 (19. k.)
  • 09:00-10:00 (19. k.)
  • 10:00-11:00 (19. k.)
  • 11:00-12:00 (19. k.)
  • 12:00-13:00 (19. k.)
  • 13:00-14:00 (19. k.)
  • 14:00-15:00 (19. k.)
  • 15:00-16:00 (19. k.)
  • 16:00-17:00 (19. k.)
  • 17:00-18:00 (19. k.)
  • 18:00-19:00 (19. k.)
  • 19:00-20:00 (19. k.)
  • 20:00-21:00 (19. k.)
  • 21:00-22:00 (19. k.)
  • 22:00-23:00 (19. k.)
  • 23:00-00:00 (19. k.)
  • 00:00-01:00 (20. sze.)
  • 01:00-02:00 (20. sze.)
  • 02:00-03:00 (20. sze.)
  • 03:00-04:00 (20. sze.)
  • 04:00-05:00 (20. sze.)
  • 05:00-06:00 (20. sze.)
  • 06:00-07:00 (20. sze.)
  • 07:00-08:00 (20. sze.)
  • 08:00-09:00 (20. sze.)
  • 09:00-10:00 (20. sze.)
  • 10:00-11:00 (20. sze.)
  • 11:00-12:00 (20. sze.)
  • 12:00-13:00 (20. sze.)
  • 13:00-14:00 (20. sze.)
  • 14:00-15:00 (20. sze.)
  • 15:00-16:00 (20. sze.)
  • 16:00-17:00 (20. sze.)
  • 17:00-18:00 (20. sze.)
  • 18:00-19:00 (20. sze.)
  • 19:00-20:00 (20. sze.)
  • 20:00-21:00 (20. sze.)
  • 21:00-22:00 (20. sze.)
  • 22:00-23:00 (20. sze.)
  • 23:00-00:00 (20. sze.)
  • 00:00-01:00 (21. csüt.)
  • 01:00-02:00 (21. csüt.)
  • 02:00-03:00 (21. csüt.)
  • 03:00-04:00 (21. csüt.)
  • 04:00-05:00 (21. csüt.)
  • 05:00-06:00 (21. csüt.)
  • 06:00-07:00 (21. csüt.)
  • 07:00-08:00 (21. csüt.)
  • 08:00-09:00 (21. csüt.)
  • 09:00-10:00 (21. csüt.)
  • 10:00-11:00 (21. csüt.)
  • 11:00-12:00 (21. csüt.)
  • 12:00-13:00 (21. csüt.)
  • 13:00-14:00 (21. csüt.)
  • 14:00-15:00 (21. csüt.)
  • 15:00-16:00 (21. csüt.)
  • 16:00-17:00 (21. csüt.)
  • 17:00-18:00 (21. csüt.)
  • 18:00-19:00 (21. csüt.)
  • 19:00-20:00 (21. csüt.)
  • 20:00-21:00 (21. csüt.)
  • 21:00-22:00 (21. csüt.)
  • 22:00-23:00 (21. csüt.)
  • 23:00-00:00 (21. csüt.)
  • 00:00-01:00 (22. p.)
  • 01:00-02:00 (22. p.)
  • 02:00-03:00 (22. p.)
  • 03:00-04:00 (22. p.)
  • 04:00-05:00 (22. p.)
  • 05:00-06:00 (22. p.)
  • 06:00-07:00 (22. p.)
  • 07:00-08:00 (22. p.)
  • 08:00-09:00 (22. p.)
  • 09:00-10:00 (22. p.)
  • 10:00-11:00 (22. p.)
  • 11:00-12:00 (22. p.)
  • 12:00-13:00 (22. p.)
  • 13:00-14:00 (22. p.)
  • 14:00-15:00 (22. p.)
  • 15:00-16:00 (22. p.)
  • 16:00-17:00 (22. p.)
  • 17:00-18:00 (22. p.)
  • 18:00-19:00 (22. p.)
  • 19:00-20:00 (22. p.)
  • 20:00-21:00 (22. p.)
  • 21:00-22:00 (22. p.)
  • 22:00-23:00 (22. p.)
  • 23:00-00:00 (22. p.)
  • 00:00-01:00 (23. szo.)
  • 01:00-02:00 (23. szo.)
  • 02:00-03:00 (23. szo.)
  • 03:00-04:00 (23. szo.)
  • 04:00-05:00 (23. szo.)
  • 05:00-06:00 (23. szo.)
  • 06:00-07:00 (23. szo.)
  • 07:00-08:00 (23. szo.)
  • 08:00-09:00 (23. szo.)
  • 09:00-10:00 (23. szo.)
  • 10:00-11:00 (23. szo.)
  • 11:00-12:00 (23. szo.)
  • 12:00-13:00 (23. szo.)
  • 13:00-14:00 (23. szo.)
  • 14:00-15:00 (23. szo.)
  • 15:00-16:00 (23. szo.)
  • 16:00-17:00 (23. szo.)
  • 17:00-18:00 (23. szo.)
  • 18:00-19:00 (23. szo.)
  • 19:00-20:00 (23. szo.)
  • 20:00-21:00 (23. szo.)
  • 21:00-22:00 (23. szo.)
  • 22:00-23:00 (23. szo.)
  • 23:00-00:00 (23. szo.)
  • 00:00-01:00 (24. vas.)
  • 01:00-02:00 (24. vas.)
  • 02:00-03:00 (24. vas.)
  • 03:00-04:00 (24. vas.)
  • 04:00-05:00 (24. vas.)
  • 05:00-06:00 (24. vas.)
  • 06:00-07:00 (24. vas.)
  • 07:00-08:00 (24. vas.)
  • 08:00-09:00 (24. vas.)
  • 09:00-10:00 (24. vas.)
  • 10:00-11:00 (24. vas.)
  • 11:00-12:00 (24. vas.)
  • 12:00-13:00 (24. vas.)
  • 13:00-14:00 (24. vas.)
  • 14:00-15:00 (24. vas.)
  • 15:00-16:00 (24. vas.)
  • 16:00-17:00 (24. vas.)
  • 17:00-18:00 (24. vas.)
  • 18:00-19:00 (24. vas.)
  • 19:00-20:00 (24. vas.)
  • 20:00-21:00 (24. vas.)
  • 21:00-22:00 (24. vas.)
  • 22:00-23:00 (24. vas.)
  • 23:00-00:00 (24. vas.)
  • 00:00-01:00 (25. h.)
  • 01:00-02:00 (25. h.)
  • 02:00-03:00 (25. h.)
  • 03:00-04:00 (25. h.)
  • 04:00-05:00 (25. h.)
  • 05:00-06:00 (25. h.)
  • 12:55Ma délután
    17:53Ma este
    19:30Híradó
    20:25Időjárás-jelentés
    20:33Ma este
    21:50Ma éjjel
  • 13:00Nálatok, laknak állatok?
    13:30Digby, a tinisárkány
    13:40Digby, a tinisárkány
    13:55Matrica
    14:00Állatkerti sétány 64.
    14:10Állatkerti sétány 64.
    14:25Bori
    14:35Bori
    14:50Franklin
    15:10Maja, a méhecske
    15:25Bo, az örökmozgó
    15:45Traktor Tom
    16:00Gyerekversek
    16:03Hetedhét kaland
    16:10Go Diego! Go!
    16:35Alvin és a mókusok
    16:45Alvin és a mókusok
    17:00Roger, az űrjárőr
    17:10Cili seriff és a Vadnyugat
    17:35Szófia hercegnő
    18:00Mickey és az autóversenyzők
    18:20A Büszke birtok oroszlán őrsége
    18:45Kody kalandjai
    18:55Kody kalandjai
    19:05Polly Pocket
    19:10Alvin és a mókusok
    19:20Alvin és a mókusok
    19:35Moncsicsik
    19:45Sziklaszirti mesék
    19:55Chuggington pályaudvar
    20:05Matrica
    20:15Tuti gimi
    21:05Melissa és Joey
    21:25Én vagyok itt!
    22:40Akusztik
  • 13:25Honfoglaló
    14:15Növényi stratégiák
    15:15A múlt árnyékában
    16:20Erdészház Falkenauban
    17:10A hegyi doktor – Újra rendel
    18:00Híradó
    18:35Sorsok útvesztője
    19:30Honfoglaló
    20:25Kékfény
    21:25Kártyavár
    22:15Kenó-sorsolás
    22:25NCIS
    23:15Fábry
  • 13:10Stúdió
    14:00Labdarúgás
    15:50Stúdió
    16:15Stúdió
    17:00Labdarúgás
    18:50Stúdió
    19:15Stúdió
    20:00Labdarúgás
    21:50Stúdió
    22:15Góóól!
    23:15Vívás
  • 13:25Roma magazin
    13:55Domovina
    14:30Család-barát válogatás
    15:30Balatoni nyár
    17:25Itthon vagy!
    17:50Férfi kosárlabda
    20:05Férfi vízilabda világliga szuperdöntő
    21:35Honfoglaló
    22:30Hacktion
    23:20Kulturális híradó
  • 13:00Mítoszok és legendák
    13:30A számok bűvöletében
    14:00Ki mer ma? – Játék és opera 10 percben
    14:10Új idők új dalai
    14:40Szólalj meg! – németül
    14:45Szólalj meg! – franciául
    14:50Szólalj meg! – olaszul
    14:55Szólalj meg! – spanyolul
    15:00Szólalj meg! – oroszul
    15:05Szólalj meg! – angolul
    15:25Igenis, miniszter úr!
    16:00Felsős
    16:30KulTúra Fesztiválhíradó
    16:35Mindenki Akadémiája
    17:10Franciaország vad világa
    18:10Tudomány Minden Napra
    18:20KulTúra Fesztiválhíradó
    18:25Ön is tudja?
    19:00Vers mindenkinek
    19:03Kulturális híradó
    19:25M5 Lexikon
    19:35Ki hitte volna?
    20:05KulTúra Fesztiválhíradó
    20:10Tengerek, városok, emberek
    20:55A természet magyar fotósai
    21:10Nagyok
    21:40Nagyok
    22:15Esti kérdés
    22:45Tengerek, városok, emberek
  • 13:15Fókusz
    13:55Éjjel-nappal Budapest
    15:10Szulejmán
    16:15Story Extra
    16:45Elif – A szeretet útján
    18:00RTL Klub Híradó
    19:05Fókusz
    19:40Barátok közt
    20:20Éjjel-nappal Budapest
    21:30Dr. Csont
    22:30Dr. Csont
  • 12:30Walker, a Texas-i kopó
    13:35Walker, a Texas-i kopó
    14:40A betolakodó
    15:45Álmodj velem!
    16:50Feriha
    18:00Tények
    19:00Hegyi doktor – Újra rendel
    20:00Pénzt vagy éveket!
    21:25Ezek megőrültek!
    22:35Feketék fehéren
  • 13:00Egyenesen ráadás
    14:30Peron
    15:00Híradó
    15:30Tantusz
    17:00Híradó
    17:30Panaszkönyv
    18:30Híradó
    19:00Egyenesen
    20:00Híradó
    20:30Egyenesen
    21:00Szamizdat
    22:00Híradó
    22:30Sznobjektív
  • 12:30Fórum
    13:30Ékszer Tv
    15:30Fórum
    17:30ATV Híradó
    17:55A nap híre
    18:45ATV Híradó
    19:00Egyenes beszéd
    21:00ATV Híradó
    21:30Columbo
    22:50Világhíradó
    23:10Hazahúzó
  • 13:05Látókör
    13:30Klinika
    14:00Híradó
    14:30Sportmagazin
    15:00Hírek
    15:05Kettesben Szabó Anettel
    16:00Híradó
    16:25Kultúrklub Major Melindával
    16:35Jövőálló
    17:00Hírek
    17:05Informátor
    17:30Hosszabbítás
    18:00Híradó
    18:25Tudakozó
    19:00Hírek
    19:05Napi aktuális
    20:00Híradó
    20:35Heti terror
    21:00Hírek
    21:05Sajtóklub
    22:00Híradó
    22:35Tegnapi történelem
    23:00Hírek
    23:05Napi aktuális
  • 13:20Ha szólít a szív
    14:20A titkok könyvtára
    15:20Anya, az állatorvos
    16:25Extrém tortacsodák
    17:00Ha szólít a szív
    18:00A hosszú út hazáig
    19:00Murdoch nyomozó rejtélyei
    20:00Murdoch nyomozó rejtélyei
    21:00Mielőtt felkel a Nap
    23:00Esküdt ellenségek: Bűnös szándék
  • 11:50Hogyan írjunk szerelmet
    13:55Bazi nagy görög lagzi 2
    15:45Sátánka – Pokoli poronty
    17:30Utazás a Föld középpontja felé
    19:15A legsötétebb óra
    21:00Tűz a mélyben
    23:00Mad Max 3
  • 13:05Monk – Flúgos nyomozó
    14:05Monk – Flúgos nyomozó
    15:05Castle
    16:05A mentalista
    17:05A mentalista
    18:05Castle
    19:00Észbontók
    20:00Észbontók
    21:00Időutazók
    22:00Mátrix – Forradalmak
  • 13:20Jóbarátok
    13:50Jóbarátok
    14:20Jóbarátok
    14:50Yu-gi-oh! Zexal
    15:50Yu-gi-oh! Zexal
    16:20Dragon Ball Super
    16:50Dragon Ball Z
    17:20A Simpson család
    17:50Jim szerint a világ
    18:15Jim szerint a világ
    18:40Csillagkapu
    19:40A holnap legendái
    20:45Büntető
    21:00A zöld íjász
    22:00X-akták
    23:00Spartacus
  • 12:25Váratlan utazás
    13:30Váratlan utazás
    14:35Hegyi doktor – Újra rendel
    15:35A klinika
    16:35Charly, majom a családban
    17:40Don Matteo
    19:00Nyomtalanul
    20:00NCIS
    21:00Hippi-túra
    23:00NCIS: Los Angeles
  • 12:40Heartland
    13:40A szerelem nevében
    14:40A szerelem nevében
    15:40Csendőrsztorik Toszkánában
    16:45Klinika – Új generáció
    17:50Gyilkos sorok
    18:55A szerelem nevében
    19:55A szerelem nevében
    20:55Gyilkos sorok
    22:00Az én íróm
  • 12:30Segítség, bajban vagyok!
    13:30A gyanú árnyékában
    14:30Showder Klub
    15:30Barátok közt
    16:00Oltári csajok
    17:00Segítség, bajban vagyok!
    17:55A gyanú árnyékában
    18:55Showder Klub
    20:00A Konyhafőnök VIP
    21:30RTL II Híradó
    22:00A Showder Klub bemutatja: A pesszimizmus előnyei
    23:00Barátok közt
  • 13:15100% hazai
    13:45Hentesek
    14:20Csajok, pasik, Balaton
    15:45Tények
    16:15Magánnyomozók
    17:20Családi titkok
    18:30Csajok, pasik, Balaton
    19:50Jóban Rosszban
    21:00Die Hard 3 – Az élet mindig drága
  • 12:10Egy különc srác feljegyzései
    14:15Vinny, az 1ügyű
    16:45A doboz
    18:55Gyilkos vágyak
    21:00Belphégor – A Louvre fantomja
    22:55Árnyékhatás
  • 13:00Csendes szörnyetegek
    14:10Helló doki
    15:05A Kardashian sztori
    15:40A Kardashian sztori
    16:10Véznák kontra dagik
    17:15Hotel – Magyarország legszebb szállodái
    17:50Kendra a csúcson
    18:30Arapara
    19:30Étkek a jövőben
    20:00Rejtélyes diagnózis
    21:10Élet-halál harcosai
    22:10Sokkoló függőségek
    23:15Rejtélyes diagnózis
  • 13:00Amerika madártávlatból
    14:00Fedezd fel! Föld 2050
    14:30Fedezd fel! Föld 2050
    15:00Állatira romantikus
    16:00Attenborough csodái
    16:30Bolygótúra
    17:00Sarkvidéki hősök
    18:00Modern kori csodák
    19:00Fedezd fel! Föld 2050
    19:30Fedezd fel! Föld 2050
    20:05Vad Alaszka
    21:00Attenborough csodái
    21:30Bolygótúra
    22:00Sarkvidéki hősök
    23:00Egyenlítő
  • 13:15Történelmi találmányok
    13:40Kíváncsi Mily
    13:45Kíváncsi Mily
    13:55Infotoy
    14:05Infotoy
    14:15GEOlino
    14:30GEOlino
    14:45Sziporka Sziszi
    15:00Pofonegyszerű
    15:15Trükkös tudomány
    15:40Tudós palánták
    16:05Kíváncsi Mily
    16:10Kíváncsi Mily
    16:20Kíváncsi Mily
    16:30Thomas Edison titkos laboratóriuma
    17:05Look Kool
    17:30Csináld magad okosságok
    17:55Artzooka
    18:20Történelmi találmányok
    18:45Mati, Dada és a művészet
    18:50Mati, Dada és a művészet
    19:00Kíváncsi Mily
    19:05Kíváncsi Mily
    19:15Kíváncsi Mily
    19:25Thomas Edison titkos laboratóriuma
    20:00Fedezzük fel a csodálatos bolygót!
    20:30Energia a négyzeten
    21:00Rendes káosz
    22:00Fedezzük fel a csodálatos bolygót!
    22:30Utazás²
    23:00Az agy titkai
  • 13:00Csillagkapu – Atlantisz
    14:00Rohamjárőrök
    15:00Kamionnal a halálutakon
    16:00Csillagkapu – Atlantisz
    17:00Csillagkapu – Atlantisz
    18:00Csillagkapu – Atlantisz
    19:00Cobra 11
    20:00Gyilkos elmék
    21:00A visszatérők
    22:00The Walking Dead
    23:00The Walking Dead
  • 13:00MTv Top 10 Drum'n'Bass
    14:00MTv Base Chart
    15:00MTv 100% Music
    17:00MTv Top 10 Fashion
    18:00Monday Mixer
    18:30Helyi hősök
    19:00MTv Hits
    21:00Ex on the Beach
    22:00Röhej
    22:30Röhej
    23:00Röhej
  • 12:15Száguldó erőd
    14:35A szállító 2
    16:20Die Hard 2 – Még drágább az életed
    19:00Túl a csúcson
    21:00Odd Thomas − A halottlátó
    23:00Túlélésből jeles
  • 13:00Baby Daddy
    13:30Baby Daddy
    14:00Így jártam anyátokkal
    14:30Így jártam anyátokkal
    15:00Semmi közepén
    15:30Semmi közepén
    16:00Mike és Molly
    16:30Mike és Molly
    17:00Melissa és Joey
    17:30Melissa és Joey
    18:00Jóbarátok
    18:30Jóbarátok
    19:00Baby Daddy
    19:30Baby Daddy
    20:00Így jártam anyátokkal
    20:30Így jártam anyátokkal
    21:00Így jártam anyátokkal
    21:30Így jártam anyátokkal
    22:00Mike és Molly
    22:30Mike és Molly
    23:00Semmi közepén
  • 12:25Csengetett, Mylord?
    13:30Survivor – A sziget
    14:05Survivor – A sziget
    14:30Hupikék törpikék
    15:00Éjjel-nappal Budapest
    16:00Győzike Show
    16:55Kész átverés!
    17:55Kungfu Panda – A rendkívüliség legendája
    18:25Kungfu Panda – A rendkívüliség legendája
    18:55Győzike Show
    19:50Benny Hill Show
    20:25Mr. Bean
    21:00Csengetett, Mylord?
    22:05Survivor – A sziget
  • 12:50Venni vagy nem venni
    13:45A tökéletes nyaraló nyomában
    14:15A tökéletes nyaraló nyomában
    14:45Lakberendezők viadala
    15:55Álljon meg egy házért!
    16:20Álljon meg egy konyháért!
    16:50Egy vevő, három ház
    17:50El a ködös Albionból
    19:00Bolhapiaci kincskeresők
    20:00River Cottage Ausztrália
    21:00Venni vagy nem venni
    21:55A tökéletes nyaraló nyomában
    22:25A tökéletes nyaraló nyomában
    22:55Lakberendezők viadala
  • 12:00Zeneposta
    14:00Délutáni vigadó
    15:00Ez ma a sláger
    15:55Ez ma a sláger
    16:55Délutáni vigadó
    17:55Esti vigadó
    18:55Esti vigadó
    19:55Sztár – Like
    20:55Drága családom – Az Emilio Família
    21:55Nektek írtam a dalt
    22:55A tegnap slágerei
  • 13:00News Stream (with World Sport)
    14:00CNNMoney with Maggie Lake
    15:00International Desk (with World Sport)
    16:00Connect the World with Becky Anderson
    17:00Quest Express
    17:45Marketplace Africa
    18:00Wolf
    19:00Amanpour
    19:30State of America with Kate Bolduan
    20:00Hala Gorani Tonight
    21:00Quest Means Business
    22:00Amanpour
    22:30World Sport
    23:00State of America with Kate Bolduan
  • 13:24News of the Day
    13:40News of the Day
    14:00News of the Day
    14:16News of the Day
    14:31News of the Day
    14:45News of the Day
    15:00News of the Day
    15:15News of the Day
    15:29News of the Day
    15:44News of the Day
    16:00News of the Day
    16:15News of the Day
    16:31News of the Day
    16:45News of the Day
    17:00News of the Day
    17:14News of the Day
    17:30News of the Day
    17:43News of the Day
    17:55Business planet
    18:00News of the Day
    18:14News of the Day
    18:27News of the Day
    18:42News of the Day
    18:55Futuris
    19:00Prime Edition
    19:19Prime Edition
    19:38Prime Edition
    20:00Prime Edition
    20:19Prime Edition
    20:39Prime Edition
    21:00Prime Edition
    21:21Prime Edition
    21:40Prime Edition
    22:00Prime Edition
    22:18Prime Edition
    22:38Prime Edition
    22:55Business planet
    23:00Prime Edition
    23:19Prime Edition
  • 12:00Tenisz
    14:00Tenisz
    16:00Tenisz
    18:00Tenisz
    20:00Kezeket fel!
    20:30Mai helyzet
    20:45Kézilabda
    22:45Kézilabda
  • 13:00Snooker
    15:05Kerékpár
    16:00Kerékpár
    17:00Kerékpár
    18:00Tenisz
    19:25Sporthírek
    19:30Rali
    20:05Autóverseny
    21:00Téli sportok
    21:30Kerékpár
    22:15Kerékpár
    23:15Sporthírek
    23:20Watts
  • 13:00Tenisz
    15:00Vízilabda
    16:30Vízilabda
    18:00Vízilabda
    19:30Tenisz
    21:30UFC
  • 13:00Motokrossz
    13:30Autóverseny
    14:30Rali
    15:00Sziklaugrás
    16:00Labdarúgás
    16:30Labdarúgás
    17:00Autóverseny
    18:00Kerékpár
    19:00Kerékpár
    19:55Sporthírek
    20:00Tenisz
    21:30Autóverseny
    22:30Sziklaugrás
  • 12:55Újjáépítők VII.
    13:55Veszélyes vizeken IV.
    14:55Top Gear – Rémes járgányok
    16:00Extrém vasútvonalak Alaszkában I.
    17:05Favágók – Egy rakás rönk
    18:05Veszélyes vizeken IV.
    19:05Extrém vasútvonalak Alaszkában I.
    20:10Chelsea – Tottenham Hotspur
    22:15MotoGP Katalán Nagydíj – MotoGP Futam
  • 13:20Dinószakik
    13:45Pán Péter legújabb kalandjai
    14:10Ötös fogat – Kölyökzsaruk akcióban
    14:35A bajkeverő majom
    15:00Masha és a medve
    15:10Masha és a medve
    15:20Masha és a medve
    15:30Masha és a medve
    15:40Masha és a medve
    15:50Masha és a medve
    16:00Barbie és a három muskétás
    17:25Bogyó és Babóca
    17:30Csizmás, a kandúr kalandjai
    17:55A bajkeverő majom
    18:20Éljen Julien király!
    18:44Dinószakik
    19:07Állati küldetés
    19:30Moncsicsi
    19:45Moncsicsi
    20:00Masha és a medve
    20:08Masha és a medve
    20:16Barbie Dreamtopia
    20:30Enchantimals – Új otthon
    21:30Masha és a medve
    21:40Masha és a medve
    21:50Croodék hajnala
    22:15Mr. Peabody és Sherman show
    22:40Éljen Julien király!
    23:05Csizmás, a kandúr kalandjai
  • 13:00A zűr közepén
    14:05Raven otthona
    14:30Elena: Avalor hercegnője
    14:55Verdanimációk
    15:00Kacsamesék
    15:30Kitty nem cica
    15:45Hotel Transylvania
    16:00Kutyapajtik
    16:30Aranyhaj: A sorozat
    17:30Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
    18:00Kacsamesék
    18:30K.C., a tinikém
    19:00Soy Luna
    20:00Raven otthona
    20:30A zűr közepén
    21:00Jessie
    22:00Soy Luna
    22:55Mickey egér
    23:00Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
  • 13:24A hármasikrek
    13:31A hármasikrek
    13:38Bori
    13:49Dot
    14:00Badanamu Tv Show
    14:05Badanamu Nursery Rhymes
    14:07Badanamu Talk
    14:14Badanamu Pop
    14:16Mondd együtt Noddyval!
    14:18Mondd együtt Noddyval!
    14:20Formamesék
    14:27VilágegyeTEm
    14:30Már ezt is tudod
    14:37Már ezt is tudod
    14:44Mi a manó?
    14:50Mi a manó?
    14:56VilágegyeTEm
    15:00Angelina Balerina
    15:13Kipper
    15:23Kipper
    15:33Irány Dínóföld!
    15:43Irány Dínóföld!
    15:54Thomas, a gőzmozdony
    16:00Chuggington
    16:10Chuggington – Jelvényt akarok!
    16:15Rejtélyek Tesz-Vesz városban
    16:40Popples
    17:04Bori
    17:16Gombby zöld szigete
    17:30Badanamu Tv Show
    17:35Badanamu Nursery Rhymes
    17:37Badanamu Talk
    17:44Badanamu Pop
    17:46Mondd együtt Noddyval!
    17:48Mondd együtt Noddyval!
    17:50Formamesék
    17:57VilágegyeTEm
    18:00Ruff Ruff, Tweet és Dave
    18:12Ruff Ruff, Tweet és Dave
    18:24Gombby zöld szigete
    18:38Gombby zöld szigete
    18:52Mesék a dzsungelből
    19:00Találd ki, mennyire szeretlek!
    19:12Találd ki, mennyire szeretlek!
    19:24A hármasikrek
    19:31A hármasikrek
    19:38Bori
    19:49Dot
    20:00Chuggington
    20:10Chuggington – Jelvényt akarok!
    20:16Rejtélyek Tesz-Vesz városban
    20:41Popples
    21:06Bori
    21:17Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
    21:39Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
    22:01Ruff Ruff, Tweet és Dave
    22:12Ruff Ruff, Tweet és Dave
    22:23Gombby zöld szigete
    22:35Gombby zöld szigete
    22:47Mesék a dzsungelből
    22:52Mesék a dzsungelből
    22:57Suzy állatkertje
    23:00Műsorszünet
  • 13:00Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
    13:30Rázós játszma
    13:55Rázós játszma
    14:25Hunter Street
    14:50A Lármás család
    15:05A Lármás család
    15:20Bunsen, a bestia
    15:30Bunsen, a bestia
    15:50Tündéri keresztszülők
    16:15Veszélyes Henry
    16:45A Thunderman család
    17:10Rázós játszma
    17:35SpongyaBob Kockanadrág
    18:05Alvin és a mókusok
    18:20Alvin és a mókusok
    18:35A Lármás család
    18:45A Lármás család
    19:00Tündéri keresztszülők
    19:25Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
    19:50Hunter Street
    20:25A Thunderman család
    20:50SpongyaBob Kockanadrág
    21:15SpongyaBob Kockanadrág
    21:40Tini Nindzsa Teknőcök
    22:10Tini Nindzsa Teknőcök
    22:40Tündéri keresztszülők
    23:05Tündéri keresztszülők
  • 12:40Medicopter 117 – Légi mentők
    13:35Cobra 11
    14:30Cobra 11
    15:30Cobra 11
    16:25A hidegsebész
    17:20Született detektívek
    18:15CSI: Miami helyszínelők
    19:10Castle
    20:05A mentalista
    21:00A specialista
    22:00Gyilkos elmék
    23:00Volt egyszer két Németország
  • 13:15NCIS
    14:15Sherlock és Watson
    15:15A hírnökök
    16:10Profilozók
    17:15Észlelés
    18:10Skorpió – Agymenők akcióban
    19:05Sherlock és Watson
    20:00NCIS
    21:00SEAL Team
    22:00SEAL Team
    23:00Elfeledve
  • 11:05A halászkirály legendája
    13:45Fehér bosszú
    16:25Bosszúállók
    18:05Szellemirtók
    20:05Az utolsó légió
    22:00Dzsungelháború
  • 13:10Szeretünk Raymond
    13:40Igen, Drágám!
    14:15Igen, Drágám!
    14:45Balfékek
    15:15Amerikai fater
    15:45Amerikai fater
    16:15A Simpson család
    16:45A Simpson család
    17:20Életem értelmei
    17:50Férjek gyöngye
    18:20Férjek gyöngye
    18:50Egy rém rendes család
    19:20Egy rém rendes család
    19:50Egy rém rendes család
    20:25Csengetett, Mylord?
    21:30A Simpson család
    22:00A Simpson család
    22:30Amerikai fater
    23:00Amerikai fater
  • 13:25A Goldberg család
    13:50Agymenők
    14:15Agymenők
    14:40Agymenők
    15:05Agymenők
    15:30Amerika Huangjai
    16:00A Goldberg család
    16:30A Goldberg család
    17:00Modern család
    17:30Modern család
    18:00Modern család
    18:30Modern család
    19:00Agymenők
    19:30Agymenők
    20:00Agymenők
    20:30Agymenők
    21:00Agymenők
    21:30Agymenők
    22:00Family Guy
    22:30Family Guy
    23:00Úr keres hölgyet
  • 10:40Szökőár 2/1–2.
    14:25A Waffle Street farkasa
    16:15Nyomoz az anyuci
    18:10Az álcsalád
    20:00Dupla vagy minden
    21:55Szerelem a csillagok alatt
  • 11:15A cinkos
    13:45Számkivetett
    16:45Kilenctől ötig
    19:00Pasik és csajok
    21:00A holló 2 – Az angyalok városa
    22:50Víruscsapda
  • 13:00Aranyláz Alaszkában
    14:00Alaszka, a legvégső határ
    15:00Az igazi prémvadászok
    16:00Autókereskedők
    17:00Ausztrál kamionosok
    18:00Kanadai raktárárverések
    18:30Angliai raktárvadászok
    19:00Hogyan készült?
    19:30Hogyan csinálják?
    20:00Az önkéntes számkivetett − a világ körül
    21:00Túlélőpár-baj
    22:00Sötétségben
    23:00Veteránok a vadonban
  • 13:00Kifogytam a bőrömből
    14:00Segítség, szülők lettünk!
    15:00Amishok New Yorkban
    16:00Bazi nagy amerikai roma lagzi
    17:00Akaratos menyasszonyok
    18:00Udvarházak megmentése - újabb látogatások
    19:00Hűtlenségem története
    19:30Hűtlenségem története
    20:00Három hónap múlva esküvő – boldogan éltek, amíg...
    21:00A gyógyító
    22:00Jill és Jessa: a történet folytatódik
    23:00Amishok New Yorkban
  • 12:45A tökéletes gyilkosság
    13:40A gyilkos nyolcvanas évek
    14:35Veszélyes szerelem
    15:30Vészhívások
    16:25Bűntény a címlapról
    17:20Majdnem megúsztam...
    18:15A tökéletes gyilkosság
    19:10A gyilkos nyolcvanas évek
    20:05A gonosz mosolya
    21:00James Patterson gyilkos történetei
    21:55Rossz vér
    22:50Gyilkosság az életem
  • 13:00Nancy Wake: a Gestapo célkeresztjében
    14:00A lány, aki megbocsátott a náciknak
    15:00Ázsia évszázada
    16:00Légi katasztrófák
    17:00Légi katasztrófák
    18:00Gyáróriások
    19:00A Harmadik Birodalom építményei
    20:00Jeges pokol Norvégiában
    21:00Fenntartható bolygó
    21:30Fenntartható bolygó
    22:00Géniusz: Picasso
    23:00Vadászat Hitler tábornokaira
  • 13:00Vadak birodalma
    14:00Vadak birodalma
    15:00Vadak birodalma
    16:00Vadak birodalma
    17:00Vadak birodalma
    18:00Alaszka túlélőbajnokai
    19:00Az oroszlánok éjszakája
    20:00Meghökkentő farmok
    21:00Alaszka túlélőbajnokai
    22:00Az oroszlánok éjszakája
    23:00Vadak birodalma
  • 12:50Kézikönyv az örök élethez
    13:50Beépített főnök – Amerika
    14:45Gyárlátogatás
    15:55Gyárlátogatás
    17:05Veszélyes utakon az iskolába
    18:05Beépített főnök – Amerika
    19:00Kézikönyv az örök élethez
    20:00Űridők
    21:00A világ leghatékonyabb fegyverei
    22:00Oliver Stone – Amerika elhallgatott történelme
    23:10Nagy történelem – Tudomány és történelem kéz a kézben
  • 12:45101 kiscica
    13:40Európa vadonjai
    14:35Állatok útmutatója a modern kori túléléshez
    15:30O'shea nagy kalandja
    16:25Emberevő óriástintahal
    17:20A megacápa szigete
    18:15101 kiscica
    19:10Menekülés a csimpánzparadicsomba
    19:38Menekülés a csimpánzparadicsomba
    20:05Emberevő óriástintahal
    21:00A megacápa szigete
    21:55Az északi sarkkör vadvilága
    22:50Állatok útmutatója a modern kori túléléshez
  • 12:50Oroszországi kalandozás Simon Reeve-vel
    13:45Halálos sarkvidékek
    14:10Extrém horgászat Robson Green-nel
    14:55Bízz bennem, orvos vagyok
    15:45A víziszörnyek nyomában
    16:30Extrém horgászat Robson Green-nel
    17:15Halálos vihar
    18:00Oroszországi kalandozás Simon Reeve-vel
    18:55Így készült: Bolygónk, a Föld 2
    19:05Halálos sarkvidékek
    19:30Extrém horgászat Robson Green-nel
    20:15Bízz bennem, orvos vagyok
    21:05Bízz bennem, orvos vagyok
    22:00Bízz bennem, orvos vagyok
    22:50A zsír: ellenség, avagy jóbarát?
  • 13:00Jamie és Jimmy konyhai csatái
    14:00Jó szakács, rossz szakács
    14:30Justine hétköznapi finomságai
    15:00Táj-Föld
    15:30Anna Olson házi süteményei
    16:00Így etesd a családodat!
    16:15Egy falat
    16:30A boldogság receptjei
    17:00Jacques Pepin: Főzni szívvel-lélekkel
    17:30Ebba izlandi konyhája
    18:00Pékek a viktoriánus korból
    19:00Alma Obregon desszertjei
    19:30Anna Olson házi süteményei
    20:00Martha Stewart – Sütivilág
    20:30Michael konyhája
    21:00James Martin: Kalandozások Amerikában
    22:00Gizzi Erskine és a koreai konyha
    22:30John Torode: Ázsia ízei
    23:00Pékek a viktoriánus korból
  • 13:15Kertből az asztalra
    13:45Jamie Amerikája
    14:50Séfek séfe
    16:20A mesterszakács titkai
    16:50Karcsúsító konyha
    17:20A fickó F-fel
    18:25Kapán innen, kaszán túl
    18:55Jamie Amerikája
    20:00Hentesek
    20:30100% hazai
    21:00Ízes élet
    21:15Stahl konyhája
    21:45Stahl konyhája
    22:15A fickó F-fel
    23:20Jamie Amerikája
  • 12:40Betty, a csúnya lány
    13:40A királyi ház titkai
    15:05Vad angyal
    16:00Ana három arca
    17:00A sors útjai
    18:00Maria
    19:00Betty, a csúnya lány
    20:00Fatmagül
    21:00Esmeralda
    22:00A betolakodó
    23:00A királyi ház titkai
  • 13:00A természet rejtett úszómedencéi
    14:00Szörnyű szállodák
    15:00Romok kincskeresői
    15:30Romok kincskeresői
    16:00Bizarr étkek
    16:30Bizarr étkek
    17:00Bizarr étkek
    18:00Házvadászok a nagyvilágban
    18:30Házvadászok a nagyvilágban
    19:00Házvadászok a nagyvilágban
    19:30Hajóvásárlók
    20:00Tökéletes medencék
    20:30Tökéletes medencék
    21:00A természet rejtett úszómedencéi
    22:00Múzeumi rejtélyek
    23:00Expedíció az ismeretlenbe
  • 13:00Raktárháborúk
    13:30Raktárháborúk
    13:55Raktárháborúk
    14:25Raktárháborúk
    14:50Raktárháborúk
    15:20Tűzben edzett
    16:15Amerikai kincskeresők
    17:10Oak Island átka
    18:10Raktárháborúk
    18:35Raktárháborúk
    19:05Vadászat Hitlerre
    20:00Zálogcsillagok
    20:30Texasi raktárháborúk
    21:00Zálogcsillagok
    21:30Raktárháborúk
    22:00Amerikai kincskeresők
    23:00Rejtélyvadászok
  • 12:50Jövőutazások James Woodsszal
    13:38Hogyan csinálják?
    14:02Kedvenc kajáink
    14:26Így működik a világegyetem
    15:14A jövő világa
    16:02Jövőutazások James Woodsszal
    16:50Mérnöki műtárgyak
    17:40Hogyan csinálják?
    18:05Kedvenc kajáink
    18:30Monumentális történelem
    19:20Állítólag...
    20:10Kozmikus ütközések
    21:00Monumentális történelem
    21:50A jövő világa
    22:40Hogyan csinálják?
    23:05Kedvenc kajáink
  • 13:15Kindig Customs
    14:00Újjáépítők
    14:45Verdavadászok
    15:30Autódokik
    15:52Autódokik
    16:15Amcsi motorok
    17:00Újjáépítők
    17:45Lakókocsi-bemutató
    18:08Lakókocsi-bemutató
    18:30Kindig Customs
    19:15A legnagyobb megépítése
    20:00Hatalmas hajók
    20:45Bakik a Föld körül
    21:08Garázsok rejtett kincsei
    21:30Élet-halál döntések
    21:53Élet-halál döntések
    22:15Amcsi motorok
    23:00Kindig Customs
  • 13:05A nagy horgászpróba
    13:50A nagy horgászpróba
    14:40Grip – Győzd le a sebességet
    15:25Grip – Győzd le a sebességet
    16:10A hulladék királyai
    17:00Megakamionosok
    17:25Megakamionosok
    17:55A hatalmas, vad észak
    18:40Öreg autó, nagy haszon
    19:25Jeges vizek cowboyai
    20:10Horgászkalandok
    21:00Óriásponty
    21:45Pontyviadal
    22:10Pontyviadal
    22:35Jeges vizek cowboyai
    23:20Megakamionosok
  • 13:15Paul O'Grady és kutyái
    13:40Paul O'Grady és kutyái
    14:05Paul O'Grady és kutyái
    14:35Paul O'Grady és kutyái
    15:00Paul O'Grady és kutyái
    15:30Phoenixi állatrendőrség
    16:25Chris Humfrey – Állati ösztön
    16:50Chris Humfrey – Állati ösztön
    17:20Vadak!
    18:10Dominic Monaghan és a vadak
    19:00Emberevő hadművelet
    19:55Csavargó Föld
    20:50Jünnani kaland Nigel Marvennel
    21:40Phoenixi állatrendőrség
    22:35Emberevő hadművelet
  • 13:25Che Guevara: az ember a mítosz mögött
    14:20Tiltott történelem
    15:10A történelmet alakító dátumok
    15:40Hitler világa: a háború utáni terv
    16:30Múzeumi rejtélyek
    17:15Tiltott történelem
    18:05Gyilkosságok térképe
    18:55Háborúzó királyi rokonok
    20:00Róma: Birodalom határok nélkül
    21:00Miklós & Alexandra: Oroszország utolsó uralkodói
    21:50A II. világháború számokban
    22:40Az ászok háborúja
  • 13:00Kedvenceink kedvencei
    14:00Dáridó Klub
    15:00Vigadalom
    16:00Az ének iskolája Best Of
    16:30Az ének iskolája Best Of
    17:00A Nagy Duett Best Of
    17:30A Nagy Duett Best Of
    18:00Irigy Hónaljmirigy Show
    19:00Az ének iskolája Best Of
    19:30Az ének iskolája Best Of
    20:00A Nagy Duett Best Of
    20:30A Nagy Duett Best Of
    21:00Irigy Hónaljmirigy Show
    22:05Zeneexpressz – Fásy Ádám műsora
    23:05Zenebutik TOP 10
  • 12:56Beethoven – Piano Concerto No. 5
    13:48Bach – Toccata in G minor, BWV 915
    14:07Morricone conducts Morricone
    15:47Beethoven – Symphony No. 1
    16:17Mozart – Symphony No. 39
    16:44Veerhavenconcert 2016
    18:11The CBSO at the BBC Proms
    19:49Kent Nagano about Brahms Symphony No. 4
    20:45Elgar – Pomp and Circumstance, Op. 39/4
    21:01Bizet – Carmen
  • 12:00Hits Don't Lie
    14:002-4-1 Hits!
    15:00We Love The: 00s
    16:00We Love The: 10s
    17:00Music Never Felt So Good
    18:00Hits Don't Lie
    20:00Guess The Year
    21:00We Love The: 10s
    22:00VH1 Chill
  • 13:05Vegasi torták
    13:35Vegasi torták
    14:05Amcsi ízek világa
    14:35Amcsi ízek világa
    15:05A vadnyugati nő
    15:30A vadnyugati nő
    16:00A konyha
    17:00Sütés Anna Olsonnal
    17:30Sütés Anna Olsonnal
    18:00Vágódeszka
    19:00Tavaszi sütőbajnokság
    20:00Paul Hollywood és a város ízei
    20:30Paul Hollywood és a város ízei
    21:00Kövesd Donalt… Európába!
    21:30Kövesd Donalt… Európába!
    22:00Titokzatos asztaltársaság
    22:30Titokzatos asztaltársaság
    23:00Amcsi ízek világa
  • 13:10Alaszkába költözünk
    13:40Alaszkába költözünk
    14:10Álomesküvők
    15:15Shopping királynők
    16:20Joshi, a legjobb barát
    16:55David Tutera: A sztárszervező
    18:00Hogyan készült?
    18:30Hogyan készült?
    19:00A nagy házalakítás
    20:00Álomesküvők
    21:00Micsoda Nők! – Várkonyi Andreával
    22:10Joshi, a legjobb barát
    22:45A nagy házalakítás
  • 13:00Sport mediaset mondiale '18
    14:00TG5
    14:35Distretto di polizia 5
    15:20Cuore contro cuore
    17:00Cambio casa, cambio vita '12
    17:45The wall '17
    18:40Forum estate
    19:50Stasera Italia
    21:00TG5
    21:35Vuoi scommettere? '18
  • 12:35Documentaire
    13:30Le Journal De La Rtbf
    14:00magazine/Documentaire
    16:03Cut
    16:30Questions Pour Un Champion
    17:02Le Point
    18:0064' Le Monde En Français – 1re Partie
    18:23Le Journal De L'économie
    18:26Météo
    18:30L'invité
    18:40Meurtres À Orléans
    20:15L'art Et La Matière
    20:30Le Journal De France 2
    20:56Météo
    21:00magazine/Documentaire
    22:55Le Journal De La Rts
    23:22Météo
    23:25Les Vécés Étaient Fermés De L´Intérieur
  • 13:00VESTI (NEWS)
    13:40VESTI (NEWS)
    13:55Rules of Life
    14:25Skliphosofsky
    16:00VESTI (NEWS)
    16:40VESTI (NEWS)
    17:00Andrey Malakhov
    18:0060 minutes
    19:00VESTI (NEWS)
    19:45VESTI (NEWS)
    20:00RUSSIAN SERIES
    21:40Evening with Vladimir Solovyov
  • 13:00Légy-Ott!
    13:30Légy-Ott!
    14:00Halmi Péter Pál
    14:30Halmi Péter Pál
    15:00Vadászláz
    15:30Légy-Ott!
    16:00Légy-Ott!
    16:30Szörny pontyok a Majom sziklákról
    17:00Fishing Australia
    17:30Vízvonalban
    18:00Megint csukaszezon
    18:30Zsákmány nyomába
    19:00Halmi Péter Pál
    19:30Haldorádó
    20:00Feedermánia
    20:30Légy-Ott!
    21:00Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
    21:30Fegyvermester
    22:00Fegyvermester
    22:30Takács Viktor
    23:00Horgászat határok nélkül
  • 13:00Maggie és Bianca – Divatból jeles
    13:30Maggie és Bianca – Divatból jeles
    14:00The Avatars
    14:30The Avatars
    15:00Matt Hatter krónikák
    15:30Chuck megoldja
    16:00Oscar oázisa
    16:08Oscar oázisa
    16:16Oscar oázisa
    16:24Oscar oázisa
    16:32Oscar oázisa
    16:40Oscar oázisa
    16:48Oscar oázisa
    17:00Veszélyeztetett fajok
    17:15Veszélyeztetett fajok
    17:30Veszélyeztetett fajok
    17:45Veszélyeztetett fajok
    18:00Pac-Man és a szellemkaland
    18:30Pac-Man és a szellemkaland
    19:00Szörfsuli
    19:30Szörfsuli
    20:00Oscar oázisa
    20:08Oscar oázisa
    20:16Oscar oázisa
    20:24Oscar oázisa
    20:32Oscar oázisa
    20:40Oscar oázisa
    20:48Oscar oázisa
    21:00Táncakadémia
    21:30Táncakadémia
    22:00A Degrassi gimi
    22:30A Degrassi gimi
    23:00Mr. Young
  • 13:05Az Umizoomi csapat
    13:35A mancs őrjárat
    14:05A mancs őrjárat
    14:15Dóra, a felfedező
    14:45Max és Ruby
    15:10Hókusz-pókusz
    15:42Icipici cicák
    15:47Icipici cicák
    15:50Shimmer és Shine
    16:20Nella, a hercegnő lovag
    17:00A mancs őrjárat
    17:30Láng és a szuperverdák
    17:55Rusty rendbehozza
    18:09Amikor Henry találkozott…
    18:10Béci és Réci
    18:30Napsugár
    18:55Shimmer és Shine
    19:25A mancs őrjárat
    20:10Hókusz-pókusz
    20:40Dóra és barátai
    21:05Bubbi Guppik
    21:35Ben és Holly apró királysága
    21:45Shimmer és Shine
    22:15Shimmer és Shine
    22:40Az Umizoomi csapat
    23:10A mancs őrjárat
  • 13:25Zsebkutyusok
    13:55Mása meséi
    14:05Mása meséi
    14:15Mása meséi
    14:25Rupert maci kalandjai
    14:55Dínó vonat
    15:30Vízcsepp Mester kalandjai
    16:00Zigby
    16:15Zigby
    16:30Pound Puppies: Kutyakölyköt minden kiskölyöknek!
    17:00Bat Pat
    17:15Bat Pat
    17:30Pöttöm George
    18:00Bajkeverő majom
    18:30Miss Spider és a Napsugár rét lakói
    18:45Miss Spider és a Napsugár rét lakói
    19:00Hupikék törpikék
    19:30Hupikék törpikék
    20:05Magyar népmesék
    20:15Magyar népmesék
    20:25Paradicsomleves betűtésztával – Etetős versek a menzáról
    20:35Egyszer volt... Felfedezők
    21:10Bat Pat
    21:25Bat Pat
    21:40Mása meséi
    21:50Mása meséi
    22:00Mása meséi
    22:10Zigby
    22:25Zigby
    22:40Miss Spider és a Napsugár rét lakói
    22:50Miss Spider és a Napsugár rét lakói
    23:05Hupikék törpikék
  • 13:25Pindúr pandúrok
    13:35Pindúr pandúrok
    13:55Ben 10
    14:05Ben 10
    14:25Csoda Kitty
    14:35Csoda Kitty
    14:50Tini titánok, harcra fel!
    15:00Tini titánok, harcra fel!
    15:10Tini titánok, harcra fel!
    15:20Tini titánok, harcra fel!
    15:30Tini titánok, harcra fel!
    15:45Medvetesók
    15:55Medvetesók
    16:15Zöldfülűek bevetésen
    16:25Zöldfülűek bevetésen
    16:40Gumball csodálatos világa
    16:50Gumball csodálatos világa
    17:10Gumball csodálatos világa
    17:20Gumball csodálatos világa
    17:40Csoda Kitty
    17:51Csoda Kitty
    18:10Tini titánok, harcra fel!
    18:19Tini titánok, harcra fel!
    18:30Tini titánok, harcra fel!
    18:39Tini titánok, harcra fel!
    18:50Tini titánok, harcra fel!
    19:05Medvetesók
    19:15Medvetesók
    19:30Medvetesók
    19:40Medvetesók
    19:55Kalandra fel!
    20:05Kalandra fel!
    20:30Steven Universe
    20:40Steven Universe
    20:51Steven Universe
    21:00Steven Universe
    21:10Steven Universe
    21:25Angelo Rulez
    21:35Angelo Rulez
    21:55Angelo Rulez
    22:05Angelo Rulez
    22:25Angelo Rulez
    22:35Angelo Rulez
    22:50LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
    23:20LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei
  • 13:15Tom és Jerry-show
    13:30Dorothy Óz földjén
    13:40Dorothy Óz földjén
    13:55A Happó család
    14:00Pat, a kutya
    14:07Pat, a kutya
    14:13Pat, a kutya
    14:25Én és a lovagom
    14:35Én és a lovagom
    14:50Mr. Bean
    15:00Mr. Bean
    15:20Mr. Bean
    15:30Mr. Bean
    15:45Nyuszipoly
    15:55Nyuszipoly
    16:15Nyuszipoly
    16:25Nyuszipoly
    16:40Új bolondos dallamok
    16:45Új bolondos dallamok
    16:50Új bolondos dallamok
    16:55Új bolondos dallamok
    17:05Új bolondos dallamok
    17:10Új bolondos dallamok
    17:15Új bolondos dallamok
    17:20Új bolondos dallamok
    17:30Tom és Jerry-show
    17:40Tom és Jerry-show
    17:55Tom és Jerry-show
    18:05Tom és Jerry-show
    18:20Csak lazán, Scooby-Doo!
    18:41Csak lazán, Scooby-Doo!
    19:15Mr. Bean
    19:26Mr. Bean
    19:45Flúgos futam
    19:56Flúgos futam
    20:10Új bolondos dallamok
    20:15Új bolondos dallamok
    20:20Új bolondos dallamok
    20:25Új bolondos dallamok
    20:35Grizzy és a lemmingek
    20:41Grizzy és a lemmingek
    20:48Grizzy és a lemmingek
    21:00Grizzy és a lemmingek
    21:06Grizzy és a lemmingek
    21:13Grizzy és a lemmingek
    21:25Én és a lovagom
    21:35Én és a lovagom
    21:50Én és a lovagom
    22:00Én és a lovagom
    22:20Mr. Bean
    22:30Mr. Bean
    22:45Mr. Bean
    22:55Mr. Bean
    23:15Pat, a kutya
    23:22Pat, a kutya
  • 13:10Grammar Wise
    13:40City Grammar
    13:50What Did They Say
    13:55National Parks
    14:00Weather Forecast
    14:05This Day In History
    14:15Spot On The Map
    14:25Worth Seeing
    14:35Ectv Extreme
    14:45Keep Fit
    15:00Weather Forecast
    15:05Basic Lexis
    15:15Step By Step
    15:20Here And There
    15:30English Is The Key
    15:40Evolution
    15:45Labour Of Love
    16:00Weather Forecast
    16:05This Day In History
    16:15Gadget-X
    16:303ways2
    16:45City Grammar
    16:55What Did They Say
    17:00Word Party
    17:05My Little World
    17:10Words To Grow
    17:15Art Land
    17:20A School Day In The Uk
    17:30Kids In Action
    17:35Crafty Hands
    17:45Yummy For Mummy
    18:00Weather Forecast
    18:05This Day In History
    18:15Basic Lexis
    18:25Step By Step
    18:30Here And There
    18:40Perfect English
    18:50English Up
    19:00The Lincoln Lawyer
    21:00Weather Forecast
    21:05Basic Lexis
    21:15Step By Step
    21:20Here And There
    21:30English Is The Key
    21:40Evolution
    21:45Labour Of Love
    22:00Weather Forecast
    22:05This Day In History
    22:15Gadget-X
    22:303ways2
    22:45City Grammar
    22:55What Did They Say
    23:00Word Party
    23:05My Little World
    23:10Words To Grow
    23:15Art Land
    23:20A School Day In The Uk
  • 12:40Big Fat Hits
    16:00Pop Superstars
    18:00The 10 Biggest Tracks Right Now!
    18:40Can't Stop The Hits
    22:00Big Fat Hits
  • 12:15Ip Man: A nagymester
    14:25Tengerparti tombola
    16:25Alatriste kapitány
    19:15Vikingek: A legsötétebb nap
    21:00Az utolsó király
    23:00Sportháború
  • 13:10Az élet csajos oldala
    13:35Ausztrál mesterszakács
    14:40Gordon Ramsay – A pokol konyhája
    15:40Alias
    17:00Ügyféllista
    18:00Szívhelyzet
    19:00Szeplőtelen Jane
    20:00Szex és New York
    20:30Szex és New York
    21:00Supergirl
    22:00Rólunk szól
    23:00Szeplőtelen Jane
  • 12:55Smallville
    13:50Smallville
    14:45Nyugi, Charlie!
    15:15Nyugi, Charlie!
    15:45Nyugi, Charlie!
    16:15Nyugi, Charlie!
    16:45Hazárd megye lordjai – A visszatérés
    18:40A Föld inváziója – Csata: Los Angeles
    21:00Bad Boys – Mire jók a rosszfiúk?
    23:25A törvény erejével
  • 13:00A Kód
    14:00Anikó Show
    15:00Balázs Show
    16:00Mónika – A kibeszélőshow
    17:00Anikó Show
    18:00Story Extra
    18:30Legyen Ön is Milliomos!
    19:301 perc és nyersz!
    20:30A Kód
    21:30A Széf
    22:30Anikó Show
  • 12:55Árva angyal
    13:55Columbo – A nős detektív és a szex
    15:50A farm, ahol élünk
    16:50A farm, ahol élünk
    17:50Szulejmán
    18:55Szulejmán
    20:00CSI: A helyszínelők
    20:55CSI: A helyszínelők
    21:55Columbo – A nagy elterelő hadművelet